opel mariva ne gjendje shum te mir shum e paster mrena jasht

Numri i njoftimit: 86762 | Postuar në: 19.06.2019, 19:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Opel

Modeli: Meriva

Viti: 2007

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 190000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.900 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Opel meriva 1.4benxin gaz viti 2007me dogan te paguar 210 mi kil origjinale kondicjoner kasetofon origjinal komanda ne timon idraulik goma te reja me sherbime te bera ne itali 2 celca cmimi 2900euro

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 Scenic