clk benxi+gaz ne gjendje shum te mir me letra te paguar

Numri i njoftimit: 86759 | Postuar në: 18.06.2019, 08:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: CL 200

Viti: 2000

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 190000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.700 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Clk benxin gaz kompressor kamje manuale me 210mi kil origjinale ne gjendje shum te mir shum e paster si nga mrena dhe jasht cmimi 2700ero okazionn nr 0698764585

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 makina