citroen xsara benxin+gaz ne gjendje shum te mir

Numri i njoftimit: 86750 | Postuar në: 17.06.2019, 21:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Citroen

Modeli: Grand C4 Picasso

Viti: 2006

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 190000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.400 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Citroen xsara manual 1.6benxin+gaz ne leje qarkullimi te shkuj viti 2006 me kondicioner 4 gomata te reja ne gjendje shum te mir shum e paster me letra te paguar cmimi 2400ero nr 0698764585

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 Scenic