SUPER OFERTE!!! KOMPLET DIVANESH!

Numri i njoftimit: 86747 | Postuar në: 17.06.2019, 14:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 400 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Koltuqe

Lloji i njoftimit: Shitet


KOMPLET DIVANESH

Kompleti përbëhet nga:
1 Divan 3-sh, i cili hapet dhe ka krevat brenda.
1 Divan 2-sh.
2 Kolltuqe.
4 Jastëk zbukurimi.

Në gjendje të shkëlqyer! Shiten për arsye hapësire. 2 vjet të përdorura. Pjesa poshtë ku ulesh janë me zinxhirë, të cilat mund t’i heqësh dhe t’i lash. Çmimi është në lekë të reja. Çmimi i diskutueshëm!

 Lushnjë     Lushnje

Dërgo E-mail

 Altin