Fustan nuse

Numri i njoftimit: 86740 | Postuar në: 09.06.2019, 17:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: M

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: 220 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Fustan nuse I perdorur vetem nje her .. I blere 500€ e shes 220€ kush eshte I interesuar te kontaktoj ne numrin 0683662916

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 Mirela