🇧🇪Mercedes Benz C200 CDI Viti 2007 SPORT 🇧🇪

Numri i njoftimit: 86736 | Postuar në: 02.06.2019, 23:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: 200

Viti: 2007

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Limuzinë

Regjistrimi: i huaj

Çmimi: 5.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Mercedes Benz C200 CDI Viti 2007 SPORT EDITION Sapoardhur nga Belgjika me rruge 2200km Me dogane te paguar, Gomat te Reja 100% te montuara ne Belgjike Disqe 16'' origjinal AMG, Xhama te zinj Origjinal Sensore parkimi Para dhe Mbrapa, Sensore shiu dhe drite Komanda ne timon, Kambio Manuale 6 marshe Sedilje Elektrike, 4 Xhama dhe pasqyrat Elektrike Makina eshte ne gjendje te shkelqyer Km 217342 Per info Tel +355964030606 Whatsapp +355964030606

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 Sell