Cook dhe Pizza Maker

Numri i njoftimit: 86731 | Postuar në: 27.05.2019, 13:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë të përgjithshme

Gjinia : Femër

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Piceri i restoranteve në Cyrih kërkon një figurë të Chef dhe Pizza Maker me përvojën që do të përfshihet në stafin tonë në mënyrë Full Time.
Po kërkojmë gjithashtu kamerierë, kuzhinierë dhe pjatalarëse.
Oferta ushqimore dhe banese.
Largimi i menjëhershëm.
Dërgo programin mësimor

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Lyan