Shitet makine me bateri

Numri i njoftimit: 86676 | Postuar në: 22.04.2019, 18:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 130.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Lodra dhe lojra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet makine me bateri, pothuajse e re, e rikarikushme, me gaz,frena qe e drejton vete femija dhe me pult qe e drejton prindi. Me usb , aux,drita xenon.

 Tiranë     Ish Fusha e Aviacionit

Dërgo E-mail

 Marjela