Shitete karroce Joolz me tre pjese

Numri i njoftimit: 85666 | Postuar në: 18.04.2019, 20:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 500 € i diskutueshëm

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Karoca fëmijësh

Lloji i njoftimit: Shitet


Karroce e markes Joolz, dizenjuar dhe prodhuar ne Hollande. Karroca eshte e pajisur çaser per te mbrojtur nga rrezet e diellit, çanten qe k dhe dy xhepa termik per shishet, mbajtesen e shisheve. Car seat Maxi Cosi qe montohet ne karroce dhe ka dhe veshjen ekstra pee muajt e veres ne material Naveta eshte e pajisur me dyshek qe eshte kundra mbytjes dhe kundra zjarrit. Gjithashtu i gjithe mareriali i karroces eshte me mbrojtje UV.
Karroca eshte e nje cilesie shume te larte dhe eshte mbantur shume mire.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Eda