Karroce per femije

Numri i njoftimit: 85640 | Postuar në: 30.03.2019, 13:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 €

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Karoca fëmijësh

Lloji i njoftimit: Shitet


Karroce per femije me dy kosha... Rrota te ç’montueshme si dhe skelet me palosje.

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Bledi