Apartament ne shitje 2+1/Qender

Numri i njoftimit: 85620 | Postuar në: 21.04.2019, 20:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 80

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 2

Çmimi: 53.000 € i diskutueshëm   54.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartament per shitje 2+1 ne Lgj, Nr 1 te Sarandes ne qender.

Vetem 100 metra larg nga Gjykata.
2 Min larg nga Bar Limani dhe nga Agjensia Autobuseve.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 80 m2. Kuzhina e montuar dhe hyrja e gjitha e restauruar..
Per me shume info na kontaktoni!

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 gentjan