Noka Event- Tavolina Karrige Tenda Stola Me Qera

Numri i njoftimit: 84606 | Postuar në: 01.03.2019, 17:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Evenimete, Festa, Ekspozita, Tendera / Party - Festa - Ahengje

Lloji i njoftimit: Shitet


Ju sherbejme me tavolina karrige stola tenda me qera per rastet tuaja familjare si dasma ditelindje fejesa mbremje festive si dhe me raste te tjera .Ju sherbejme me materiale mjaft cilesore dhe me cmime konkuruese .Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat tane te telefonit "0683543516" "0692100796" ose ne e-mail: nokaevent02@gmail.com Facebook: Noka Event-Tavolina karrige tenda me qera

JU MIRPRESIM

 Tiranë     Kamëz

Dërgo E-mail

 Noka Event >(Ndërmarrje)