Shes apartament

Numri i njoftimit: 84541 | Postuar në: 02.02.2019, 17:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 90

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 7

Çmimi: 7.000.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes apartament ne pallat te ri ne rr. Dibres, ne katin e 7. Apatamenti ka nje sallon shume te madh, dhome gjumi, banjo, 2 ballkone dhe korridor. Ka shume drite natyrale dhe eshte krejtesisht i mobiluar, mundesi per shtese ne terrace. Pallati ndodhet buze rruges kryesore, midis spitaleve dhe shkolles se bashkuar, nuk ka ashensor.

 Tiranë     Babrruja, Kinostudio

Dërgo E-mail

 Shkurta