shitet toka

Numri i njoftimit: 8429 | Postuar në: 30.03.2014, 23:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 1500

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Me qira


Shitet toka 1500 m2 Tapiz 100 m nga rruga kryesore. drita dhe uje 24 ore, shum e pershtatshme per shpi. Me dokumenta te rregullta, me tapi. 2000 leke m2

 Dibër

Dërgo E-mail

 azem