Shiten kompjutera per salla interneti

Numri i njoftimit: 8405 | Postuar në: 29.03.2014, 18:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Procesori: mbi 2 GHz

Hard Disk HDD: 100 GB

RAM Memoria: 2 GB

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Desktop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 4 kompjutera per salla interneti te rinj me gjithe tavolina dhe karrige. Cmim oferte

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Zana