Hewlett Packard-HP

Numri i njoftimit: 8403 | Postuar në: 29.03.2014, 15:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Prodhuesi: HP/Compaq

Procesori: mbi 1 GHz

Hard Disk HDD: 100 GB

RAM Memoria: 1 GB

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Kompjutera / Laptop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet kompjuter laptop ne gjendje shume te mir me karikus dhe modem te internetit(primo)...per me teper shikoni fotot...nr cel:0698813886

 Durrës

Dërgo E-mail

 bobi