KERKOJ PAISJE TE NJE KLINIKE DENTARE ME QERA

Numri i njoftimit: 8402 | Postuar në: 29.03.2014, 15:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Higjiena e dhëmbëve, Kujdes dentar

Lloji i njoftimit: Blihet/Kërkon


KERKOJ PAISJE PER NJE KLINIKE DENTARE NE TIRANE me qera per nje afat te percaktuer.DUHEN BASHKEKOHORE.KNTAKT 0692707737 SI DHE imel- ndue_zefi@hotmail.com

 Tiranë

Dërgo E-mail

 NDUE ZEFI