SHITEN 8 KOMPJUTERA DHE NJE FOTOKOPJE TOSHIBA E-STUDIO 166

Numri i njoftimit: 8384 | Postuar në: 28.03.2014, 17:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Procesori: mbi 2 GHz

RAM Memoria: 2 GB

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Desktop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITEN 8 KOMPJUTERA DELL PROCESOR INTEL CORE 2 DUO 2.33 RAM 2 GB HDD 80 GB BASHKE ME MONITOR DELL
DHE NJE PRINTER FOTOKOPJE TOSHIBA E-STUDIO 166
JANE NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNA
VENDODHJA DURRES

SHITEN PER ARSYE EKONOMIKE

 Durrës

Dërgo E-mail

 Remi