shitet x-box 360 i ri

Numri i njoftimit: 8372 | Postuar në: 28.03.2014, 06:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 €

Kategoria Kompjutera / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet x-box 360 i ri me nje leve dhe me 5 lojra origjinale te sjella nga anglia

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Jim