Tirane, oferte Sherbime profesionale kompjuterike

Numri i njoftimit: 831 | Postuar në: 15.11.2012, 00:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Servise kompjuterash

Lloji i njoftimit: Shitet


Ofrojme sherbime me cmime ekonomike ne fushen e teknologjise se informacionit.
Ketu perfshihen:
-Instalim/konfigurim rrjeti kompjuterik Internet/Zyra/Call Center, peertopeer, server client,domain.
-Instalim/Konfigurim serverash Linux,Windows.
-Instalim konfigurim Mikrotik Pouter / Menaxhim bandwidth-i ,shperndarja Interneti ,Wireless.
-Servis kompjuterash ne ambjentet tuaja.
-Ndertim ,mirembajtje rrjeti, Website,Interneti (CMS ,WordPress,Joomla).

Per cdo informacioni ,ju lutemi ne na kontaktoni ne:

Cel. : 0692141939

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Sherbime