LaptopTOSHIBA TECRA M9 intel core 2 duo 2 GHz

Numri i njoftimit: 8298 | Postuar në: 24.03.2014, 13:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Prodhuesi: Dell

Procesori: mbi 2 GHz

RAM Memoria: 2 GB

Çmimi: 179 €

Kategoria Kompjutera / Laptop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


TOSHIBA TECRA M9
PARAMETRAT: PROCESSORI INTEL CORE 2 DUO 2 GHz,
2 GB RAM, 743 MB 1440 X 900 KARTE GRAFIKE, 80 GB HARD DISC,
EKRANI 14.1", DVD W/RW, FINGERPRINT, TOUCHPAD, BATERI TE REZISTUESHME,
VJEN PER JU ME CMIM NEN KOSTO REALE. 140 EURO
Na gjeni midis Parruces dhe ura Dervishbeg, ne ish bar "Rozafa"
Cel: +355 67 21 25 269
Email: mytechshkoder@gmail.com
Facebook: www.facebook.com/mytechcomputerserviceshkodra

 Shkodër

Dërgo E-mail

 My Tech Shkoder >(Ndërmarrje)