shitet nokia c3 ne gjendje te mire ..

Numri i njoftimit: 8267 | Postuar në: 23.03.2014, 15:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Nokia

Modeli: c3

Çmimi: I negociueshëm i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet nokia c3 ngjyre e zeze telefoni esht ne gjendje te mire

telefoni + mbeshtjellese +kaikuese

 Dibër

Dërgo E-mail

 xhiku