SHITET AP. 1+1 ME SUPER CMIM!

Numri i njoftimit: 82530 | Postuar në: 24.01.2019, 09:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 64

Ngrohja: Te tjera

Kati: 4

Çmimi: 50.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Rruga e Kavajes, ish Parku i Autobuzave, mbrapa qendres Condor, shitet ap. 1+1, me sip. 63.5m², kati 4, ne pallat ekzistues 5 katesh. Ap. ka nevoje per rikonstruksion. Me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt ligjor.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Black