sauna

Numri i njoftimit: 8250 | Postuar në: 22.03.2014, 22:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 700 € i pa diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Masazh dhe Sauna

Lloji i njoftimit: Shitet


sauna me gur vullkanik, ne gjendje te shkelqyer pothuajse e re, ndodhet ne Shkoder

 Shkodër

Dërgo E-mail

 niki