karrike prerjeje parukerie

Numri i njoftimit: 8249 | Postuar në: 22.03.2014, 22:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 €

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Mirëqënje dhe Wellness

Lloji i njoftimit: Shitet


karrike prerjeje parukerie italjane , gjendje e shkelqyer pothuajse e re, ndodhet ne Shkoder

 Shkodër

Dërgo E-mail

 niki