solar

Numri i njoftimit: 8248 | Postuar në: 22.03.2014, 22:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.200 €

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Kujdes për trup

Lloji i njoftimit: Shitet


solar ne gjendje shume te mire, ndodhet ne Shkoder

 Shkodër

Dërgo E-mail

 niki