Transport mjetesh motorrike (makina, motorra, furgona etj.)

Numri i njoftimit: 822 | Postuar në: 14.11.2012, 17:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.000 € i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Taxi, Transport / Logjistikë - Magazinim

Lloji i njoftimit: Shitet


Albanian Transport është një kompani transporti që mundëson transportin e mjetit tuaj nga Anglia dhe shtetet e tjera Europiane në Shqipëri. Shërbimi është i shpejt, i siguruar dhe me cmim të arsyeshëm. Preferohet që të behet një prenotim paraprak.
Për informacione dhe pyetje drejtohuni me telefon ose SMS ne numrin:
Tel.: 07402 009 520
ose me poste elektronike:
e-mail: admin@sealheat.co.uk

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Albanian Transport >(Ndërmarrje)