Teknik kondicioneri riparime montime kemi kondicionere

Numri i njoftimit: 8204 | Postuar në: 20.03.2014, 22:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Kondicionere te rinje te perdorur servis montime 0663400380

 Tiranë

Dërgo E-mail

 ilir