PC+Monitor Dell Optiplex 755 - 245 Euro

Numri i njoftimit: 8173 | Postuar në: 19.03.2014, 21:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Procesori: mbi 3 GHz

Hard Disk HDD: 160 GB

RAM Memoria: 2 GB

Çmimi: 245 €

Kategoria Kompjutera / Desktop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes PC+Monitor Dell Optiplex 755 245 Euro
PC Dell Optiplex 755, 160 Gb HD, 1GB Sked Grafike, RAM 2 GB, Precesori Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8500 @3.16GHz 3.16GHz, Monitor Dell 19 Polesh, Tastiere, Maus, Kufje, Mikrofon, etj.
Kompjuteri eshte ne gjendje te mire dhe me parametra qe e bejne te pershtatshem edhe per lojra apo programe qe kerkojne parametra te larte.

Cmimi 245 Euro i Padiskutueshem.

Tel. : 0696020050
Cel. : 0673013857

 Tiranë

Dërgo E-mail

 MawAgency