Shes aparat per depilim me drite te pulsuar, Venus Gillette

Numri i njoftimit: 8076 | Postuar në: 13.03.2014, 21:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Kozmetikë për Femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes aparat per depilim me drite te pulsuar, Venus Gillette Naked Skin, pothuajse i ri, ne gjendje shume te mire, me udhezues per perdorim dhe disa tubeta me xhel.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Jonida