SHITET APARTAMENT 1+1 NE RRUGEN E PORCELANIT

Numri i njoftimit: 80525 | Postuar në: 21.01.2019, 17:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 67

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 7

Çmimi: 67.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartamenti 1+1 në Rrugëne Porcelanit. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 67m2. Organizohet në një ambient të përbashkët ndejtje, ngrënje dhe gatimi, 1 dhomë gjumi , 1 tualet, 1 ballkon dhe 1 koridor. Apartamenti ndodhet në katin e 7, të një godine 8 katshe banim-shërbim. Objekti është pallat i ri, me ashensor. Është i orientuar nga Jug-Perëndimi. I pamobiluar.Në çmim përfshihet edhe një garazh . Me çertifikatë pronësie. Çmimi 1000€/m2. Cmimi total 67,000€.

Per me shume detaje kontaktoni: 00355695673900

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Martini Real Estate