Shitet vile 2 kateshe +papafingo te rruga e Elbasanit,

Numri i njoftimit: 80521 | Postuar në: 22.03.2020, 08:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 5

Sipërfaqja: 300

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Qendrore

Sipërfaqja e oborrit: 650

Çmimi: 500.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet vile 2 kateshe +papafingo+650 m2 toke.Vila ndodhet prane rruges se Elbasanit dhe vilave gjermane.Vila dhe toka jane me hipoteke.Vila disponon garazh dhe bodrum per materiale.Vila shitet 500000 euro.Mund te jepet edhe me qera 2000 euro/muaj.Tel 00355682812116

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 ALESIO