JEPET ME QERA APARTAMENTI 2+1 NE RRUGEN SAMI FRASHERI

Numri i njoftimit: 80516 | Postuar në: 18.01.2019, 16:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 113

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 4

Çmimi: 500 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepet me qera apartamenti 2+1 në Rrugën Sami Frashëri. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 113m2. Organizohet në një ambient të përbashkët ndejtje, ngrënje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 koridor. Apartamenti ndodhet në katin e 4, të një godine 12 katshe banim-shërbim. Objekti është pallat i ri, me ashensor. Është i orientuar nga Perëndimi. I mobiluar. Çmimi 500€/muaj.

Per me shume detaje kontaktoni: 00355695673900

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Martini Real Estate