SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN IRFAN TOMINI

Numri i njoftimit: 80506 | Postuar në: 15.01.2019, 17:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 74

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 3

Çmimi: 66.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartamenti 2+1 në Rrugën “ Irfan Tomini” . Apartamenti ka një sipërfaqe totale 73.6m2. Organizohet në një ambient të përbashkët ndejtje, ngrënje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi , 1 tualet ,1 koridor dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 3, të një godine 5 katshe banim shërbim. Objekti është pallat i vjetër, pa ashensor. Është i orientuar Veri-Jug-Lindje- Perëndim. I mobiluar.I pajisur me AC . Është i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 896 €/m2. Cmimi total 66,000 €.

Per me shume detaje kontaktoni: 00355695673900

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Martini Real Estate