JEPET ME QERA APARTAMENTI 2+1 NE RRUGEN PETI

Numri i njoftimit: 80500 | Postuar në: 10.01.2019, 17:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 105

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 6

Çmimi: 600 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepet me qira apartamenti 2+1 në Rrugën Peti Apartamenti ka një sipërfaqe totale 105m2. Organizohet në një ambient të përbashkët ndejtje, ngrënje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi ,1 tualet, 2 ballkone dhe 1 koridor. Apartamenti ndodhet në katin e 6, të një godine 6 katshe banim shërbim. Objekti është pallat i ri, me ashensor. Është i orientuar nga Veri-Jug-Lindje-Perëndim. Është i mobiluar. Cmimi total 600€/muaj.

Per me shume detaje kontaktoni ne numrin: 00355695673900

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Martini Real Estate