Shitet XBox-360

Numri i njoftimit: 8004 | Postuar në: 10.03.2014, 18:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 170.000 Lekë

Kategoria Kompjutera / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet X-Box360 i perdorur ( jo me shum se 6 muaj ) por ne gjendje shume te mire pune . I blere ne itali dhe i paisur me chip per leximin e disqeve jo origjinale dhe me lazer per te lexuar me shpejt dhe me cilesi shum te mire disqet. ( Chipi dhe Lazeri jane vendosur para 1 muaj afersisht )
Bashke me X-Box-in perfshihen:
1- Nje leve e karikueshme
2- 11-12 lojera
te gjitha aksesoret e nevojshem per perdorim

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Redon