COLOURS MAKE UP CREAM MAKE UP

Numri i njoftimit: 7990 | Postuar në: 09.03.2014, 21:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 18 €

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Makijazh, Make-up, Grim

Lloji i njoftimit: Shitet


COLOURS MAKE UP
CREAM MAKE UP
Make up kremoz i bute me mbulim te larte.Ofron nje rezultat te larte matt lekures dhe e mbulon ate per 12ore.Rrit lageshtine e lekures.Mikropigmentet reflektues qetesojne rrudhat.

Ngjyrat:
10060-1 Light Sand
10060-2 Medium Sand
10060-3 Light Caramel
10060-4 Medium Caramel
10060-5 Dark Sand
10060-6 Dark Caramel

 Elbasan

Dërgo E-mail

 bujar