shiten vegla parukerie

Numri i njoftimit: 7956 | Postuar në: 08.03.2014, 20:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 13.000.000 Lekë

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shiten mobiljet e nje parukerie ,me dy vende pune+lavatest+2poltrona+1karrel+4rafte per ekspozim produktesh+set furcash +divan 2vendesh+tavoline e vogel

 Tiranë

Dërgo E-mail

 viola