lodra cirk lojra boxer

Numri i njoftimit: 7949 | Postuar në: 08.03.2014, 12:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Lodra dhe lojra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes cirkun me 16 ulse nga mosha 1 deri ne 10 vjeq ne gjendje te mir gjendet ne kosov kam edhe dy boxer qe matin forcen ju mirpres

 Tiranë

Dërgo E-mail

 bashkim