PER NE USA

Numri i njoftimit: 79454 | Postuar në: 18.12.2018, 01:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.000 €

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Viza dhe regjim vizash

Lloji i njoftimit: Shitet


Jetojm me sume vite ne Amerike bejm transfer per ne Kanade elle Amerike na kontaktoni

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Gjim Blusharti