SHITET APARTAMENTI 2+1

Numri i njoftimit: 78402 | Postuar në: 04.12.2018, 18:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 102

Ngrohja: Te tjera

Kati: 7

Çmimi: 48.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartamenti 2+1 në rrugen “3 Dëshmorët” Apartamenti ka një sipërfaqe totale 102m2. Organizohet në një ambient ngrënje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi , 2 tualet ,1 ballkon dhe koridor. Apartamenti ndodhet në katin e 7, të një godine 9 katshe banim-shërbim. Objekti është pallat i ri, me ashensor. Është i orientuar nga Jug-Lindja.I pamobiluar. I pajisur me certifikatë pronësie Çmimi 470€/m2. Cmimi total 48,000€

Per me shume detaje kontaktoni: +355695673900

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Martini Real Estate