Ambient biznesi me qira te Stadiumi

Numri i njoftimit: 78390 | Postuar në: 01.12.2018, 12:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 100

Kati: 0

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: 300 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 100 m².
Ambienti ndodhet në katin -1 te rruga e gjanë, te Stadiumi. Përbëhet nga një banjo dhe ka shkalla në rrugën kryesore.

🏷ÇMIMI: 300 €/muaj
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate