Shtëpi private dy-katëshe me qira

Numri i njoftimit: 78386 | Postuar në: 30.11.2018, 16:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 6

Sipërfaqja: 200

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me dru

Sipërfaqja e oborrit: 90

Çmimi: 600 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2-katëshe me sipërfaqe 200 m². Shtëpia ndodhet në rrugën “Sarda”, në Unazën Lindore të qytetit.

Përbëhet nga:
– Kati i parë: që ka dy dhoma gjumi dhe sallon
– Kati i dytë: që ka 4 dhoma gjumi dhe sallon.
– 2 banjo

Ka mundësi ngrohjeje me oxhak.
Ka edhe 90 m² oborr.

🏷ÇMIMI: 600 € në muaj

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate