Dyqan me qira tek Ura Dervishbeg

Numri i njoftimit: 78385 | Postuar në: 30.11.2018, 15:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 40

Kati: 0

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: 240 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 40 m² të ndodhur tek Ura Dervishbeg.
Dyqani ndodhet në katin e parë.
Ambienti është i shtruar me pllakë dhe ka një banjo.
Ndodhet në një zonë shumë të frekuentuar.

ÇMIMI: 30’000 lekë/muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate