Vilë + tokë për shitje në Grudë

Numri i njoftimit: 78384 | Postuar në: 30.11.2018, 13:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 6

Sipërfaqja: 450

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 4000

Çmimi: 150.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një vilë dy-katëshe dhe tokë të ndodhur te Vinoteka, Shtoj i Vjetër.
Shtëpia private ka një sipërfaqe totale prej 450 m².

✅Shtëpia përbëhet nga:
– 3 dhoma gjumi
– sallon
– kuzhinë
– ballkon
– 1 banjo
✔Cilësitë e shtëpisë:
– Është e shtruar e gjitha me pllaka
– Ka dritare dopio-xham.
– Gjithashtu kati i dytë është 60% i përfunduar.
– Ka 2 garazhe

Shtëpia është e rrethuar nga 4 dynym tokë. Toka ka vreshta rrushi, vreshtë kiwi dhe pemtore të ndryshme.
E gjithë prona është e rrethuar me avulli.

🏷ÇMIMI: 150’000 €
———————————-
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate