Kapanon me qira te rruga e Policisë

Numri i njoftimit: 78378 | Postuar në: 29.11.2018, 16:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 1000

Çmimi: 100.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një kapanon të ndodhur te rruga e Policisë.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 1000 m² dhe ndodhet në katin e dytë.

Është i ndarë në mënyrën e duhur për ta shfrytëzuar si ambient zyrash.
Përveç sipërfaqes totale, mund të lëshohet me qira edhe i ndarë respektivisht në 750 m² dhe 250 m².

🏷ÇMIMI: 100’000 lekë/muaj
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate