Shitet dyqan 20m tek unaza e re

Numri i njoftimit: 78375 | Postuar në: 29.11.2018, 09:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 20

Kati: 1

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: 15.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet dyqan tek unaza e re prane viles L me cmim okazion 750€ metri katror.
Jepet dhe me qera 15.000 leke/muaj.

Cmimi 15.000€
Tel:068 33 33 635

 Tiranë     Kashar

Dërgo E-mail

 fredi