JEPET ME QERA APARTAMENTI 2+1

Numri i njoftimit: 78370 | Postuar në: 28.11.2018, 18:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 85

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 3

Çmimi: 400 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepet me qera apartament ne Rrugen” Sami Frashëri” Apartamenti ka nje sip 85m2. Organizohet ne ambient ndejtje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, 1koridor ,2 tualete,1 ballkon. Apartamenti eshte I mobiluar .I pajisur me AC. Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një godine 4katshe banim shërbim. Objekti eshte pallat pa ashensor. Çmimi 400 euro/muaj

Per me shume detaje kontaktoni: +355695673900

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Martini Real Estate