Zhvillim dhe Dizajnim i Webfaqeve

Numri i njoftimit: 7837 | Postuar në: 04.03.2014, 00:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 350 € i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Programe - Softuera / Zhvillim të Ueb Dizajnit

Lloji i njoftimit: Shitet


GigaDizajn - është një Kompani për Dizajnim, Zhvillim dhe Promovim të Web Faqeve, si dhe Marketing me Dizajn Grafik.
GigaDizajn - ofron Kreativitet, Inovativitet dhe Produktivitet në Dizajnimin e Web Faqes tuaj,që sjellë Konsumatorë global për Kompaninë tuaj.
Më poshtë është nje listë e Shërbimeve qe ne i ofrojmë:
· Zhvillimi i Web Faqes,
Web Design,
· Zhvillimi i Softverit
Coding
· Dizajne Grafike,
· Web Hosting,
· IT Consulting
· VizitKarta,
· Kalendare,
· Broshura,
· Postera,
· Ftesa,
· Logo,
· etj.,...

 Tiranë

Dërgo E-mail

 GigaDizajn >(Ndërmarrje)