Kapanon + tokë me qira në Bahçallëk

Numri i njoftimit: 78368 | Postuar në: 28.11.2018, 14:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 760

Çmimi: 2.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një kapanon dy-katësh me sipërfaqe 760 m² + tokë me adresë: Bahçallëk, te Harku i Bërdicës.
Kati i parë dhe i dytë kanë sipërfaqe respektivisht 380 m².
Toka ndodhet mbrapa kapanonit dhe ka në sipërfaqe prej 4 dynym (40 m² x 100 m²)
Ofron 1300 m² parkim.

🏷ÇMIMI: 2’000 € në muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate